Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

 1960’lı yılların sonlarında, ıtriyat ve medikal toptancısı olarak kurulan firmamız, 1994 yılından itibaren faaliyetlerine Doğan Ecza ve Hastane Levazımatı Paz. Tic. Ve San. Ltd Şti. adı altında devam etmektedir.

Değişen ve gelişen piyasa koşullarına uyum sağlayarak, toptancılığın yanı sıra kendi markamız adı altında üretim yapmakta ve dünyanın çeşitli ülkelerinden kaliteli ürünleri ithal etmekteyiz.

İthal ettiğimiz ürünler arasında, tüketiciler tarafından kabul görmüş; Elite, Cosmos, Doğan gibi markalarımızın yanı sıra Türkiye’nin en kaliteli ilk yardım ve acil durum setleri üreticisi olan FirstPlus markasını ve Amerika’nın en iyi Organik Kozmetik Firmaları arasında yerini almış, Avalon Organics, Earth’s Best, Jason ve Alba Botanica ürünlerini tüketicilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bu değerli markaların ürünlerinin Türkiye’deki tek satış yetkili olarak insan sağlığına verdiğimiz önemi vurgulamaktayız.

TEMEL İLKELERİMİZ

Bu ilkeler doğrultusunda;

İşimize verdiğimiz değer ve ürünlerimize olan inancımızla,

Türkiye’de pazar payımızı büyüterek, daha geniş kitlelere ulaşmak, insan sağlığına verdiğimiz önemi vurgulamak ve bu konuda insanları bilinçlendirmek, her geçen gün daha üretken ve güvenilir bir firma olma yolunda emin adımlarla hizmetlerimize devam etmek, bizim temel hedeflerimizdir.

Doğan Eczane ve Hastane Levazımatı Pazarlama Tic.ve.San.Ltd.Şti © 2019 Powered By Digidrom | Dijital Platform